Priredba za maturante, održano 15.5.2013.

Autor: Marica Kašćelan, 25. 5. 2013.

I ove godine u domu je organizirana priredba za naše drage maturante uz domjenak u blagovaonici. Kucnuo je čas da se pozdravimo s našim dragim prijateljima i da im zaželimo blistavu i uspješnu budućnost.

>>vidi slike

Nikolina Halapir

Na priredbi je sudjelovao domski bend  „No name“, naš zbor s dvije pjesme, Amadea Mokos s prekrasnom recitacijom te Ana Marija Jambrošić s zahvalom u ime svih maturanata. Naše tri učenice Petra Žunić, Petra Vitez i Lana Zdolec rekle su pokoju simpatičnu rečenicu o svakom maturantu te nasmijale publiku, a voditelj programa bio je Jurica Koprivnjak. Naš simpatičan voditelj doma zaželio je svim maturantima lijepe želje te ih pozdravio u ime odgajatelja i ostalog osoblja doma. Nakon priredbe nastavio se ples na kojem su naši maturanti plakali i pjevali u isto vrijeme.
Tužno je to što se svake godine opraštamo od divnih ljudi, ali ne smijemo plakati već zaželjeti im svo dobro ovoga svijeta. Nadamo se da će im dom ostati u lijepom sjećanju, da će pamtiti samo dobre stvari, a one loše zaboraviti.

Nikolina Halapir