Otvorena savjetovanja

Otvara se savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o Statutu Srednje škole Bedekovčina. Navedenim Statutom se utvrđuje obavljanje djelatnosti, unutarnje ustrojstvo, djelokrug, ovlasti i način odlučivanja tijela Srednje škole Bedekovčina, položaj, prava i obveze učenika, nastavnika i roditelja te druga pitanja od značenja za djelatnost i poslovanje Srednje škole Bedekovčina.

Prijedlog Statuta upućuje se na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću 19. siječnja 2019. – 26. siječnja 2019.

Mišljenja, primjedbe i prijedlozi na predloženi nacrt dostavljaju se elektronskim putem na adresu sskola-bedekovcina@kr.t-com.hr

Po završetku savjetovanja, svi pristigli doprinosi odnosno očitovanja bit će javno dostupni na internetskoj stranici Srednje škole Bedekovčina – Zatvorena savjetovanja.