> Projekti  > eTwinning
eTwinning projekti Srednje škole Bedekovčina

U ožujku 2021. nagrađeni smo za svoj trud i rad oznakom eTwinning škole za 2021/2022 što nam je dodatna motivacija za naš rad.

Nastavnici Srednje škole Bedekovčina uključili su se na eTwinning platformu već 2011. godine.

Na početku radilo se svega o dvije kolegice koje su istraživale platformu i pohađale edukacije te krenule s provođenjem eTwinning projekata. Prvi projekt u kojem je sudjelovala prof Usmiani s učenicima bio je " The seventh natural and historical wonders of your contry", nakon toga 2014. "The Chest of Symbols". Nakon toga krenulo se s aktivnim radom na platformi.

Zadnjih nekoliko godina, od 2017. nastavnici škole prepoznaju etwinning kao mjesto na kojem mogu zajedno s učenicima u sigurnom okreuženju  provoditi i ktivnosti u okviru nastavnog procesa, posebice od kad je krenula pandemija Covid19.

Sada se eTwinning nalazi i u kurikulumima ne samo informatike i računalstva već i drugih predmeta: etika, povijest....

Školska godina 2017./ 2018. je godina od koje se zainteresirani nastavnici škole zajednički s ambasadoricom Usmiani aktivno uključuju se i rade na projektima i educiraju se.  Broj nastavnika se postupno povećava i pokušavamo etwinning uključiti u rad svih učilišta.

Rezultat zajedničkog rada i kvalitetnog provođenja projekata su i osvojene Nacionalne i Europske oznake kvalitete.

Erasmus+ projekte koje provodimo aktivno provodimo i putem etwinning platforme.

Do sad zaslužene Nacionalne i Europske oznake kvalitete na koje smo iznimno ponosni:

2019./2020.

2018./2019.