Pedology curriculum

Naša je škola nosioc projekta Implementacija novih kurikuluma
(Pedology curriculum) u okviru IV. komponente Instrumenta za pretpristupnu
pomoć (IPA).

Učenici 4. G razreda, Adela Roginić i Hadis Selmani, uz pomoć Kristijana
Kukovića iz istog razreda, porazgovarali su s našim ravnateljem, prof.
Zlatkom Radmanom, o tom projektu i saznali kakvo on značenje ima za učenike,
profesore i samu školu te koji će projekt biti sljedeći.
                                                                                                  (intervju)

Na Zagorje.com objavljena je vijest na koju smo izrazito ponosni.

U Večernjem listu je također izišao članak.

Profesorica Mirjana Hudi Vlahek je na sjednici Nastavničkog vijeća upoznala sve profesore sa projektom.

Od samog početka projekta krenulo se s uređivanjem laboratorija. Naši učenici građevinskog učilišta (soboslikari) pomagali su u uređenju prostora za budući laboratorij koji je kasnije opremljen opremom kupljenom iz projekta Pedology curriculum.

Tijekom projekta održavale su se edukacije (radionice) profesora i naše škole i škole partnera u projektu.  ( GALERIJA SLIKA )

Jedna od osnovnih komponenti projekta jest edukacija profesora.

Profesori su sudjelovali u predavanjima i radionicama iz :

Kako se odvijao rad na kurikulumu i koji se rezultati možete pročitati u članku pedagogine Tatjane Papst "Novi kurikulumi u Srednjoj školi Bedekovičina" koji se nalazi u privitku.