Učenički dom Srednje škole Bedekovčina

Učenički dom Srednje škole Bedekovčina ješovitog je tipa kapaciteta 185 mjesta. Život i rad u učeničkom domu odvija se u udgojnim grupama od 15 do 20 učenika koje vode domski odgajatelji. Uz odgajatelje, za učenike su tu i zadravstveni voditelj, stručni suradnik i voditelj doma. Od ostalog osoblja, zaposleni su i spremačice, kuharice, pralja, ekonom i domar.

Uz kompletnu odgojno-obrazovnu djelatnost dom pruža učenicima kompletan smještaj i prehranu. Pomoć u učenju i uključivanje u rad raznih slobodnih aktivnosti (sport, glazba, ples, dramske sekcije, kompjutorske radionice, itd.) omogućeno je svim učenicima.

Cijena kompletnog smještaja za učenike iznosi 630,00 kn.

Prijava za smještaj u dom vrši se prijave i upisi u dom vrše elektronskim putem, preko mrežne stranice domovi.e-upisi.hr prema kriterijijma objavljenima na oglasnoj ploči i na mrežnoj stranici škole.

049 213 514, kućni - 203 (zbornica) i 201 (voditelj doma)

ucenickidom.bedex@gmail.com

Odgajatelji

Tea Ivančić, prof. socijalni pedagog

Ljiljana Ban Dominko, dipl. socijalni pedagog

Đurđica Rožić, prof. obrane i zaštite

Maja Tušek, prof. socijalni pedagog

Marica Kašćelan, prof. pedagogije

Stjepan Begić, dipl. socijalni pedagog

Antun Vidović, prof. povijesti i sociologije - voditelj doma

Anamarija Hanžek Novaković, mag. paed. et mag.soc. - stručni suradnik
Ivana Sekovanić Vuk,bacc. med. tech., zdravstveni voditelj

Spremačice: Verica Huljak, Ivanka Pavetić, Jadranka Novaković

Kuharice: Monika Đurkan, Darinka Marija Hren, Lidija Klanjčić, Božica Jagarčec

Domar: Zdravko Hren

Pralja rublja: Ljiljana Habulin

Noćni pazitelj: Vedran Šenjug, Mara Ivančević

Od ove godine praćenje većine događanja iz učeničkog doma preselili smo na Facebook. Tamo možete naći više vijesti, videa i galerija. Posjetite našu novu stranicu!