Raspored
Autor: Krasnodor Mikša, 3. 9. 2018.

Na donjoj poveznici (RASPORED) nalazi se tjedni raspored školskih sati svakog razreda Srednje škole Bedekovčina, osim 3., 4. i 5. Ma razreda.

RASPORED.

Kada se otvori nova stranica, rasporedu se pristupa jednostavnim ''klikanjem'' na Raspored u Navigaciji, u rubirici Razredi odabere se željeni razred i pojavljuje se tjedni raspored školskih sati odabranog razreda.

Što se tiče mogućnosti obavještavanja o zamjenama ili aplikaciji rasporeda za mobilne uređaje, bit ćete upoznati s time na vrijeme.

Rapored učenika 3., 4. i 5. Ma razreda nalazit će se u podrubrici ''Medicinsko učilište'' i, kao do sada, izmjenjivat će se na tjednoj bazi.