Nastavak obrazovanja za građevinske tehničare

U nastavku su objavljeni termini, otvoreni sati predmetnih nastavnika, konzultacije i prijavnica za razliku ispita za građevinske tehničare.

Učenici se obavezno trebaju konzultirati s predmetnim nastavnicima o sadržaju i načinu provedbe ispita do 20. prosica 2012. Termini za konzultacije (otvoreni sati nastavnika) možete preuzeti na linku.

Za sve ispite koje namjeravate polagati u jednom mjesecu prijavu treba izvršiti najkasnije do 20. dana prethodnog mjeseca (npr. Za ispite u siječnju 2013. sve ispite prijaviti do 20. prosinca 2012.).

Prijavnicu možete preuzeti na dnu ove stranice i ispunjenu prijavnicu poslati na ss-bedekovcina@kr.t-com.hr. Ostala pitanja uputiti razrednici Jasenki Mutak na jmutak123@net.hr ili nazvati školu.

Priloženi dokumenti:
Prijavnica za razlike ispita.doc