Odlazak na državnu Domijadu

Autor: Krasnodor Mikša, 2. 4. 2023.

49. regionalna Domijada učeničkih domova središnje Hrvatske u području kulture i ove je godine održana u Kulturnom centru Travno, Zagreb od 20. do 22. ožujka 2023. Čestitamo našim učenicima koje su nas predstavile svojim radom u kategoriji rukotvorine i modni dizajn i plasirale se na državnu Domijadu.

Učenice Veronika Lendl, Petra Ranogajec, Karla Haramina i Patricija Erdelja osvojile su 1. mjesto prema mišljenju stručnog i učeničkog žirija u kategoriji Modni dizajna svojim radom „Nakit od patent zatvarača“ te ostvarile pravo sudjelovanja na državnoj Domijadi, a za rad „Narukvice od perlica“ osvojile su 3. mjesto prema mišljenju stručnog žirija. U kategoriji rukotvorine predstavljale su nas učenice Matea Cepanec, Marta Čituljski, Nika Pintarić, Veronika Lend i Petra Ranogajec svojim prekrasnim radom „Narukvice od voštanog konca“.

Čestitamo djevojkama!

Marica Kašćelan