Božićna priredba, održana 19.12.2012.

Autor: Marica Kašćelan, 1. 1. 2013.

Održana je Božićna priredba koju je i ovaj put organizirao odgajatelj Stjepan Gorički. Kroz devet nastupa učenika vodio nas je simpatični Koprivnjak Jurica. Bilo je tu glazbe, pjesme, recitacija, šaljivih tekstova i emotivno dirljivih momenta koji su nas odveli u veseli svijet mašte i dobrote. Nakon priredbe slijedio je neizostavan ples, a DJ plesne večeri bio je Karlo Šafranko. Hvala i čestitke svim sudionicima Božićne priredbe.

>>vidi slike

Na početku večeri obratio nam se voditelj doma Toni Andočec s čestitkama i željama za nadolazeću godinu. Osim voditelja, obratila nam se i medicinska sestra Kristinka Zebec koja je uručila čokolade i priznanja učenicima čije su sobe proglašene najurednije prema mišljenju naše Zdravstvene grupe.

U realizaciji programa sudjelovali su:

-  Andrej Loinjak i Mihael Martinjak s izvedbom pjesme „Tiha noć“, „Kraj jezera“ na gitari i harmonici

- đački zbor (Amadea Mokos, Klaudija Horvat, Andrea Andrašek, Ivan Ivanić, Matija Habjanec, Darko Strahinec, Lucija Koprivnjak, Ivana Tenšak, Ana Marija Jambrošić i Ivana Korman) pod vodstvom odgajateljice Maje Tušek s pjesmom „Sretan Božić“ i „Last Chrismas“

- Jadranko Duvnjak, Antonija Rašeta, Silvija Ferdelja i Tomislav Belošević s recitacijama bivših učenika

- po privi put bend u sastavu Jelene Šestan s gitarom te kao prateći vokal, Stjepan Drempetić  s violinom, Josip Suntešić s harmonikom i Ivana Korman kao vokal s pjesmom „U to vrijeme godišta“ i „Otkud si dekle ti doma“

- Simona Ipša i Vedran Vugrin koji su nam pročitali šaljivi tekst o Božiću i Novoj godini kojeg je napisao Filip Haramina.

Bravo!!!