Priredba za maturante, održana 16.5.2012.

Autor: Marica Kašćelan, 21. 5. 2012.

Učenici doma, u suradnji s odgajateljem Gorički Stjepanom, pripremili su prigodni program za oproštaj s našim maturantima. Bilo je tu recitacije, plesa, glazbe, ali i kratkih, slatkih, a ponegdje i pikantnih komentara naših maturanata.

>>vidi slike

Program je vodio simpatični Koprivnjak Jurica, a u realizaciji programa sudjelovali su Amadea Mokos, plesna grupa „Dance Fever“, Ivana Grgić, domski bend „Tri Bedex“, Dominik Brundić, Igor Poslek, domski zbor te DJ plesne večeri Ivan Vorih i Juraj Levak.
Pred kraj programa uslijedio je najdirljiviji trenutak večeri kad nam se u ime svih maturanata obratio maturant Filip Halapir. Hvala mu na toplim riječima.
Poslije priredbe maturanti su pozvani na domjenak, a time je započela zajednička zabava uz ples i pjesmu.

Našim maturantima, puno sreće i uspjeha u životu žele svi djelatnici Doma!