Izbor "naj, naj osobe Doma" i pričanje viceva

Autor: Marica Kašćelan, 2. 4. 2012.

Drugu godinu za redom, Vijeće učenika je organiziralo izbor „naj, naj … osobe Doma“ prema mišljenju učenika. 28.3.2012. organizirana je svečana podjela priznanja izabranim „naj, naj … osobama“, a u drugom djelu večeri slijedio je zabavni program u kojem nam se predstavilo sedam kandidata u pričanju viceva te učenici koji će nas predstavljati na Domijadi u Zagrebu i to Amadea Mokos recitacijom „Ciklame, crvene ciklame“ Dragutina Domjanića i Ana Marija Jambrošić s đačkim bendom. Za uspješno organizirani program zaslužni su Ivana Tenšak i Andrej Loinjak, a za tehniku i muziku Juraj Levak i Ivan Vorih.

>>vidi slike

Prema dobivenim rezultatima ankete, koja je provedena među učenicima doma, dobili smo 6 učenika koji su osvojili najveći broj glasova u jednom od ponuđenih kriterija, a to su:

• Filip Halapir za druželjubljivost
  • Kristina Risek za osobu koja voli pomagati
  • Klaudija Dačnik za osobu koja je uvijek nasmijana
  • Davor Jagarčec za osobu koja daje dobre savjete
  • Kristijan Lešković za uzorno ponašanje
  • Adrian Svečak za ljubaznost.

Tijekom zabavnog dijela programa predstavilo nam se sedam kandidata u pričanju viceva i to Matija Habjanec, Filip Halapir, Neven Krizman, Jadranko Duvnjak, Ivan Ivanić, Filip Moćan i Matija Juričan. Prema broju glasova publike najuspješniji kandidat u pričanju viceva bio je Filip Halapir.