Pogodi pjesmu, održano 1.2.2012.

Autor: Marica Kašćelan, 13. 2. 2012.

Vijeće učenika organiziralo je natjecanje „Pogodi pjesmu“. Voditeljica programa bila je Amadea Mokos. Od velike pomoći u realizaciji natjecanja bili su joj Irena Bunčić, predsjednik Vijeća učenika Kristijan Lešković te komisija u sastavu Nikoline Halapir, Ivane Tenšak, Maria Pracaića i odgajateljice Marice Kašćelan.
Pobjednik natjecanja je Matija Habjanec, drugo mjesto osvojio je Ivan Ivanić, a treće Filip Ivanjko. Nakon natjecanja održana je plesna večer.

>>vidi još slika

Amadea Mokos

Natjecatelji su imali zadatak pogoditi naziv pjesme čiji su stihovi projicirani na platnu i to u prvom krugu dvije strofe, a u narednim krugovima natjecanja jedna strofa. Natjecalo se 14 učenika i to: Jurica Koprivnjak, Ana Marija Jambrošić, Neven Krizman, Robert Brlek, Darko Strahinec, Mihael Martinjak, Jadranko Duvnjak, Karlo Šafranko, Mateo Pisk, Neven Dačnik, Goran Horvat.

Amadea Mokos