Večer karaoka i plesa, održano 16.11.2011.

Autor: Marica Kašćelan, 26. 11. 2011.

Dana 16. studenog 2011. naše Vijeće učenika organiziralo je večer karaoka. Glavni organizator bila je Nikolina Halapir uz veliku pomoć Kristijana Leškovića.

Nikolina Halapir

>>vidi još slika

Karaoke su bile vrlo uspješne te je uz njih održan i ples. Učenici su se zabavljali, pjevali, plesali ili što im se već više sviđalo. Otkrili smo da u našem domu postoji mnogo dobrih glasova i mnogo dobre volje i veselja. Ovo nije prvi puta da su u našem domu održane karaoke, ali je sve veća zainteresiranost učenika. Pjevala se je domaća, zabavna glazba po izboru. Uz malo truda našeg Vijeća učenika dobra zabava je zajamčena.

Nikolina Halapir