Natječaj za Pomoćnika/icu u nastavi

Autor: Daniela Usmiani, 12. 7. 2022.

Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaj za zapošljavanje osoba za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju tijekom nastavne godine 2022./2023. u sklopu provedbe projekta „Baltazar 6“

Rok za dostavu prijava je 8 dana od dana objave Natječaja na web stranici Škole te istovremeno na web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje (za Školu).

Pisane prijave sa svim traženim prilozima podnose se putem redovite pošte ili osobnim dolaskom na adresu Škole: Srednja škola Bedekovčina, Ljudevita Gaja 1, 49221 Bedekovčina, uz naznaku „Natječaj za zapošljavanje pomoćnika u nastavi- u projektu „Baltazar 6“ za šk. god. 2022./2023.“.

Dokument u prilogu ove vijesti.

Priloženi dokumenti:
natjecaj_skole_Baltazar_6_2022_2023najnovija.pdf (149.16 KB)