Pozivi na testiranje (pomoćnik u nastavi i pripravništvo)

Autor: Krasnodor Mikša, 8. 11. 2022.

Za radno mjesto pomoćnika/ice u nastavi na određeno i nepuno radno vrijeme (natječaj objavljen 26. 10. 2022.) objavljuje se poziv na testiranje.

Razgovor kandidata održat će se u utorak 15. 11. 2022. godine u uredu ravnateljice u Srednjoj školi Bedekovčina.

Kandidati su dužni ponijeti sa sobom osobnu iskaznicu ili drugu identifikacijsku javnu ispravu na temelju koje se utvrđuje identitet kandidata prije testiranja.

Na testiranje se pozivaju kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja, a čije su prijave pravodobne i potpune:

Redni broj

IME I PREZIME KANDIDATA

1.

N.P. – u 9:00 h

2.

I.Z.F. – 9:20 h

3.

M.K. – u 9:40 h

Za radno mjesto pripravnik kroz mjeru HZZ-a „Stjecanje prvog radnog iskustva pripravništva“-nastavnik/ica tjelesne i zdravstvene kulture, na određeno puno radno vrijeme, objavljuje se poziv na testiranje.

Opći i posebni dio testiranja održat će se dana 14. 11. 2022. godine u 13:15 sati u učioni br. 13 u Srednjoj školi Bedekovčina.

Opći i posebni dio testiranja provodi se pisanim testom.

Redni broj

IME I PREZIME KANDIDATA (INICIJALI)

1.

M.B.

2.

V.K.

3.

L.M.

4.

D.G.

5.

I.C.

Pozivi na testiranje nalaze se i u prilogu ove obavijesti.

Priloženi dokumenti:
Poziv_na_testiranje_-_8.11..docx (17.04 KB)