Pomoćnik/ca u nastavi - testiranje

Autor: Krasnodor Mikša, 22. 7. 2022.

Razgovor kandidata održat će se u srijedu 27. 7. 2022. godine u prostorijama Srednje škole Bedekovčina.

Kandidati su dužni ponijeti sa sobom osobnu iskaznicu ili drugu identifikacijsku javnu ispravu na temelju koje se utvrđuje identitet kandidata prije testiranja.

Na testiranje se pozivaju kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja, a čije su prijave pravodobne i potpune:

Redni broj

IME I PREZIME KANDIDATA

1.

M. B. – u 9 h

2.

S. D. – 9:20 h

3.

H. D. – u 9:40 h

Ako kandidat ne pristupi testiranju, više se ne smatra kandidatom u postupku.

Razgovor s kandidatima obavlja Komisija i ravnatelj školske ustanove.

Razgovorom se utvrđuju sposobnosti, vještine, interesi, motivacija i osobine kandidata za radno mjesto pomoćnika u nastavi u sklopu projekta „Baltazar 6“.

Svako pitanje nosi najviše 2 boda, što znači da je ukupni broj bodova 10. Bodovi se mogu utvrditi decimalnim brojem, najviše na dvije decimale. U vrednovanju razgovara ravnopravno s članovima Komisije sudjeluje ravnatelj školske ustanove.

Smatra se da je kandidat zadovoljio na razgovoru ako je dobio najmanje 5 bodova.

Poziv na testiranje objavljen je dana 22. srpnja 2022. na mrežnoj stranici Srednje škole Bedekovčina, http://ss-bedekovcina.skole.hr/natje_aji_za_radna_mjesta/testiranje_kandidata u rubrici pod nazivom „NATJEČAJ ZA RADNA MJESTA“ podrubrika „TESTIRANJE KANDIDATA“.

KOMISIJA ZA PROVEDBU NATJEČAJA

Priloženi dokumenti: