Poziv na testiranje - radno mjesto tajnik/tajnica

Autor: Daniela Usmiani, 9. 6. 2022.

Temeljem javnog natječaja objavljenog dana 27. svibnja 2022. godine na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Srednje škole Bedekovčina za radno mjesto tajnik/ce na neodređeno puno radno vrijeme, sukladno uvjetima natječaja, za niže navedene kandidate/kandidatkinje utvrđeno je da su dostavili potpune i pravovremene prijave na natječaj, kao i da ispunjavaju formalne uvjete natječaja te se pozivaju na pisani dio testiranja kako slijedi:

1. V.Đ.
  2. D.T.
  3. K.K.
  4. M.D.
  5. R.G.
  6. M.J.
  7. M.B.

Testiranje za gore navedene kandidate/kinje održat će se dana 14. lipnja 2022. godine (utorak) u 13,30 sati u učionici br. 13, Srednja škola Bedekovčina, Ljudevita Gaja 1, Bedekovčina.

Obavijest o pravnim izvorima te sadržaju i načinu testiranja objavljena je na mrežnoj stranici Srednje škole Bedekovčina istodobno s objavom natječaja (http://ss-bedekovcina.skole.hr/natje_aji_za_radna_mjesta?news_hk=6317&news_id=26987&mshow=2295#mod_news).

Dokument u prilogu.

Priloženi dokumenti: