Testiranje kandidata - suradnik/ca u odgoju – noćni/a pazitelj/ica

Autor: Krasnodor Mikša, 9. 5. 2022.

Temeljem javnog natječaja objavljenog dana 25. travnja 2022. godine na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Srednje škole Bedekovčina za radno mjesto suradnika/ce u odgoju – noćnog/e pazitelj/ice na neodređeno puno radno vrijeme, sukladno uvjetima natječaja, za niže navedene kandidate/kandidatkinje utvrđeno je da su dostavili potpune i pravovremene prijave na natječaj, kao i da ispunjavaju formalne uvjete natječaja te se pozivaju na pisani dio testiranja kako slijedi:

1. H.D.
  2. R.M.
  3. S.Č.
  4. V.Š.

Testiranje za gore navedene kandidate/kinje održat će se dana 17. svibnja 2022. godine (utorak) u 13,30 sati u učionici br. 2, Srednja škola Bedekovčina, Ljudevita Gaja 1, Bedekovčina.

Priloženi dokumenti:
Objava_na_web_stranici_testiranje.docx (15.56 KB)