Donatorska akcija za Dom za nezbrinutu djecu Vrhovec

Autor: Krasnodor Mikša, 16. 3. 2015.

Svima nam je poznato kako za vrijeme blagdana postajemo senzibilizirani za potrebe drugih te se često nesebično uključujemo u različite humanitarne akcije ili pak sami nešto pokrećemo.

Učinimo nešto lijepo, dobro, plemenito i nesebično povodom nadolazećeg nam blagdana Uskrsa.

Učenici Vjeronaučne grupe i ove godine za vrijeme uskrsnih blagdana planiraju posjetiti Dom za nezbrinutu djecu na Vrhovcu. Stoga vas mole da se, ukoliko želite pomoći i razveseliti djecu, priključite akciji prikupljanja najpotrebnijih stvari, dakle onih koje bi ta djeca trebala svaki dan: vlažne maramice, fruteke, kašice, čokolina, higijenske potrepštine i sl.

Akcija traje do 27. ožujka 2015., a svoje donacije možete ostaviti u kutiji u hodniku škole nasuprot zbornice.

Učinimo ponovno nešto lijepo, plemenito i nesebično!

Ivančica Čehulić, prof.