Poplava u Poljoprivrednom učilištu

Autor: Krasnodor Mikša, 17. 2. 2014.

Prošli tjedan u zgradi poljoprivrednog učilišta izbila je poplava te je poplavljen pedološki laboratorij, jedna učionica i ženski toalet.

Ujutro kada smo došli u školu, razina vode bila je oko 10 cm, a naši domari i spremačica već su izbacivali vodu van. Iako su se oni stvarno trudili, razina vode je neprekidno rasla pa smo im mi odlučili pomoći. Učenici koji su zajedno sa mnom sudjelovali u toj akcij izbacivanja vode bili su Karlo Borovčak i Stjepan Zajec iz 2.e, te  učenici Neven Krizman, Elena Piljek i  Bojan Jurec iz 4.P.

U toj akciji izbacivanja vode  iz prizemnog djela škole pomogla nam je i naša zamjenica ravnatelja,  prof. Tatjana Sedak- Benčić.

Galerija.

Zdravko Jakuš, 4. P