Prijave ispita državne mature i studijskih programa - brošura

Autor: Krasnodor Mikša, 3. 1. 2014.

Nacionalni centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja objavio je brošuru Prijave ispita državne mature 2013./2014. i prijave za upis na studijske programe.

U Brošuri su objavljene osnovne informacije o državnoj maturi, prijavi ispita i način upisa na studijske programe: od načina prijava u sustav Postani student do formiranja rang-lista na studijskim programima i upis na njih.

Svi maturanti koji misle prijaviti ispite državne mature i studijske programe obavezni su proučiti Brošuru. U njoj su odgovori na sve vaša pitanja. Za sva ostala pitanja možete nas kontaktirati u školi, na matura.bedekovcina@gmail.com ili na Facebooku.

Brošura se može preuzeti na stranicama Nacionalnog centra, na www.ncvvo.hr.

Krasnodor Mikša,

ispitni koordinator