Medicinari u posjetu Lobor-gradu

Autor: Krasnodor Mikša, 26. 12. 2013.

Učenici Medicinskog učilišta posjetili su za Božićne blagdane štićenike Doma za psihički bolesne odrasle osobe Lobor-grad.

Učenici 3. i 4. Ma izradili su za korisnike Doma prekrasne Božićne čestitke, a svi učenici Medicinskog učilišta napisali lijepe želje, a učenici 1. Mb, 2. Mb i 3. Ma zasladili su sve to kolačima koje su pripremili za korisnike. Učenici 3. Ma posjetili su korisnke doma u Loorgrad, sudjelovali su Božićnoj priredbi  i otpjevali Sretan Božić, a Melanija Sente je sve raznježila svojom pjesmom Tiha noć. Tijekom dijeljenja kolača i druženja, osmijeh i suze sreće na licima dragih ljudi u Loborgradu rekli su sve.

Galerija.