Županijsko natjecanje u atletici

Autor: Krasnodor Mikša, 6. 3. 2024.

Na županijskom natjecanju školskih klubova u atletici atletičari Srednje škole Bedekovčina osvojili su ukupno 2. mjesto.

Na stadionu u Kumrovcu, 5. ožujka 2024., učenici naše škole natjecali su se u 8 disciplina.

Dario Bručić Pavuk natjecao se u trci na 100 metara, Paolo Bajs na 400 metara, Luka Markuš na 800 metara, a Patril Pripeljaš na 1500 metara.

U skoku u dalj natjecao se Roberto Šimag, u skoku u vis Fran Turk, a u bacanju kugle Karlo Tomašić.

Na kraju su se Dario Bručić Pvuk, Noa Seitz, Paolo Bajs i Matija Sovec natjecali i u štafetnoj utrci.

Iako samo prva ekipa odlazi na državno natjecanje, čestitamo našim mladićima na pokazanim rezultatima.

Voditeljica atletske ekipe bila je prof. Tatjana Tuđa.