Konferencija Agro StartUp

Autor: Krasnodor Mikša, 5. 11. 2023.

Učenici Srednje škole Bedekovčina sudjelovali su krajem listopada na sedmoj konferencija „AgroStartUp“ pod pokroviteljstvom Ministarstva poljoprivrede Republike Hrvatske, a u suorganizaciji Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

U sklopu dvodnevnog programa organizirane su tri tematske cjeline: Mladi, poljoprivreda i mogućnosti, Primjeri dobre prakse, inspiriramo poljoprivredu i Strateški koraci hrvatske poljoprivrede.

Konferenciju je svečano otvorio i odgovarao na pitanja studenata i učenika državni tajnik Ministarstva poljoprivrede Zdravko Tušek.

U radu konferencije sudjelovali su i učenice završnih razreda trogodišnjih i četverogodišnjeg zanimanja u poljoprivredi Srednje škole Bedekovčina.

Vera Hrvoj, ravnateljica