Predstavljanje knjige Dunavski blues i fašnik u školi

Autor: Krasnodor Mikša, 9. 2. 2013.

Sljedeći tjedan bit će u školi organizirana dva zanimljiva događanja: u utorak fašnik, a u srijedu predstavljanje knjige Hrvoja Ivančića Dunavski blues.

Fašnik se obilježava u utorak, 12. veljače 2013. od 12.35 do 13.55 u novoj dvorani. U jutarnjoj smjeni nastava je skraćena, a 1. sat popodnevne smjene učenici dolaze s nastavnicima koje imaju taj sat tako da je sudjelovanje obvezno. Organizatori su učenici završnih razreda koji su pripremili zanimljiv program i osigurali vrijedne nagrade za najbolje maske.

Dana 13. veljače 2012. u 13.10 u staroj dvorani održat će se predavanje i promocija knjige Hrvoja Ivančića „Dunavski blues“.

”Dunavski blues” je priča o dvojici prijatelja koji se upute na putovanje od Zagreba do Crnog mora, gumenim čamcem! Put je dug 2000 km i trajao je skoro 2 mjeseca. To je priča o rijeci, o ljudima uz rijeku i o prijateljstvu.

Pozivaju se svi učenici i nastavnici koji su slobodni da dođu na predavanje.