Prva međunarodna smotra poljoprivrednih škola

Autor: Krasnodor Mikša, 17. 10. 2023.

U Rekovcu, u Poljoprivredno-veterinarskoj školi s domom učenika, u Republici Srbiji, održana je Prva međunarodna smotra poljoprivrednih škola na kojoj su sudjelovali učenici i nastavnici Srednje škole Bedekovčina.

Smotri je prisustvovao i načelnik Općine Bedekovčina, Darko Ban.

Osim Srednje škole Bedekovčina, na smotri su sudjelovale i poljoprivredne škole iz Bosne i Hercegovine, Sjeverne Makedonije i Republike Srbije.

Nakon srdačne dobrodošlice i prigodnog programa škole su svoje aktivnosti predstavile na štandovima. Razmijenjena su iskustva i znanja u području obrazovanja učenika u poljoprivredi i dogovoreno je da se sljedeća međunarodna smotra održi u Sjevernoj Makedoniji.

Vera Hrvoj, ravnateljica