Stručno usavršavanje nastavnika

Autor: Daniela Usmiani, 19. 7. 2022.

U petak 8. srpnja 2022. stručno vijeće prirodoslovne skupine predmeta organiziralo je stručno usavršavanje na području Gorskog kotara.

Posjetili smo Ogulin i u Zavičajnom muzeju upoznali povjest grada, kraja i alpinizma u tom području. Iako smo već odrasli, rado smo „zavirili“ u Ivaninu kuću bajke i izašli puni dojmova.

Usavršavanje smo nastavili posjetom Centra za velike zvijeri u Staroj Sušici gdje smo imali priliku saznati malo više o životu vuka, risa i medvjeda. Drugi dio dana proveli smo u obilasku i šetnji kanjonom Kamačnik, zaštićenim krajobrazom, te uživali u prekrasnoj prirodi.

Voditeljica stručnog vijeća:
Tajana Sedak Benčić, prof.