Obavijest učenicima - drugi dio selekcije - mobilnosti u Španjolsku i Njemačku

Autor: Daniela Usmiani, 24. 6. 2021.

Pozivaju se učenici, arhitektonski i građevinski tehničari koji su se javili na natječaj za mobilnost u Španjolskoj da dođu u ponedjeljak, 28.6.2021. u 9:30 u školu na drugi dio selekcije.

Također, pozivamo učenike agrotehničare koji su se prijavili na mobilnost u Ubedu da dođu u ponedjeljak,28.6.2021. u 11:00 kako bi pristupili drugom dijelu selekcije.

Učenici trogodišnjih zanimanja, koji su se prijavili za mobilnost u Njemačku, pozivaju se u utorak, 29.6.2021. u 13:00 na drugi dio selekcije.

Učenici su obavezni na drugi dio selekcije donijeti suglasnost roditelja jer bez nje neće moći pristupiti postupku selekcije.

Ukoliko netko ne može doći u školu u navedeno vrijeme neka mi se obavezno javi prije termina selekcije kako bismo se dogovorili kada ćemo za te učenike organizirati termin/ne.

Možete mi se javiti na mail: daniela.usmiani@skole.hr ili telefon 098/804-526

Vidimo se! :-)