Posjet Muzeju grada pregrada, lokalnom partneru u projektu G2G

Autor: Daniela Usmiani, 19. 12. 2019.

19.12.2019. Članovi projektnog tima Erasmus+ projekta "Guide the Guide!" posjetili su Muzej grada Pregrade i upoznali se s poviješću i postavom muzeja, poviješću grada Pregrade kao i nizom zanimljivosti vezanih uz muzej.
Muzej Pregrada je lokalni partner u kojem ćemo tijekom aktivnosti projekta izraditi novu interaktivnu turu po muzeju kako bismo muzej predstavili našim prijateljima iz partnerskih zemalja. Veselimo se budućim zajedničkim aktivnostima i ovim putem još jednom zahvaljujemo kustosu muzeja na toploj dobrodošlici, sadržajnom i zanimljivom predstavljanju muzeja te prihvaćanju suradnje.