Stručni skup nastavnika iz obrazovnog sektora poljoprivreda, prehrana i veterina

Autor: Daniela Usmiani, 22. 10. 2015.

U organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih 19. listopada 2015. održan je stručni skup na temu Evaluacija druge godine provedbe strukovnog kurikuluma agrotehničara.

Skup je vodila viša stručna savjetnica Dragica Vrgoč, dipl. ing., a predstavnici šest škola koje provode program agrotehničar prezentirali su izvješća o provedbi. Naša škola taj program provodi već treću godinu.

Ostale aktivnosti stručnog skupa bile su vezane uz primjere dobre prakse u provođenju programa.

Održane su i radionice na temu povezivanje ishoda učenja s ostalim sastavnicama kurikuluma i projektna nastava u strukovnom kurikulumu agrotehničara.

Na kraju skupa sudionici su obišli praktikume poljoprivrednog učilišta naše škole.

Slavko Vinković, voditelj Poljoprivrednog učilišta