Solidarnost na djelu

Autor: Krasnodor Mikša, 16. 10. 2015.

Hrvatski Crveni križ i ove godine provodi akciju Solidarnost na djelu koja je započela u četvrtak, 15. listopada.

Riječ je o zajedničkoj akciji svih društava Hrvatskog Crvenog križa, a namijenjena je ljudima u potrebi diljem Hrvatske. Prošle godine u istoj akciji dio prikupljenih sredstava namijenjen je za stanovništvo stradalo u poplavama u Republici Hrvatskoj, a dio je namijenjen za programe pomoći socijalno ugroženom stanovništvu na području Hrvatske.

Akcija se i ove godine održava u našoj školi tako da učenici i nastavnici za danih 5 kuna dobiju bon Crvenog križa kao znak sudjelovanja u akciji.

Akcija u školi traje do 1. studenog.