9. međunarodno natjecanje učenika poljoprivrednih škola u aranžiranju

Autor: Krasnodor Mikša, 1. 10. 2015.

U petak,  25. rujna 2015., u lapidariju Starog grada u Varaždinu održalo se 9. međunarodno natjecanje učenika poljoprivrednih škola, a našu je školu predstavljala Marina Burina.

Sudjelovalo je 14 srednjih škola iz Hrvatske i Slovenije, a u aranžiranju i izvedbi cvjetnih instalacija na temu „Cafe de Paris“ našu školu predstavljala je Marina Burina, učenica 3. e razreda, pod mentorstvom Božice Slivnjak Kruhek.

Ocjenjivači su bili Eric Pannenborg iz Nizozemske, dr. Sabina Šegula iz Slovenije, Josipa Fajfar, predsjednica ceha cvjećara Varaždin, i prof. Blanka Pazman.

Radovi natjecatelja bili su izloženi  tijekom 20. Međunarodne izložbe cvijeća na temu „ Barok- glazba- cvijeće“ koja se održavala 23. – 27. rujna.

Marina Burina