Praktične vježbe u Gudovcu i Vrbovcu

Autor: Krasnodor Mikša, 17. 9. 2015.

Agrotehničari i vrtlari posjetili su tvrtku GIS IMPRO d.o.o. u Vrbovcu i Bjelovarski sajam u Gudovcu.

U sklopu praktičnih vježbi učenici 3. P razreda agrotehničara i 3. E2 razreda vrtlara posjetili su u petak, 11. rujna 2015., tvrtku GIS IMPRO d.o.o. iz Vrbovca, specijaliziranu za proizvodnju i montažu metalnih konstrukcija, plastenika, staklenika i opreme za stakleničku proizvodnju.

Ujedno su posjetili 23. jesenski međunarodni bjelovarski sajam u Gudovcu, gdje su se susreli s najnovijom mehanizacijom dostupnom na našem tržistu, kao i s domaćim životinjama koje su zastupljene u našem uzgoju, a od kojih su se isticale autohtone hrvatske pasmine goveda, istarsko govedo i busa, te tovne pasmine goveda, ovaca, koza, svinja i peradi.

Tekst i slike: Daniel Gavran