Učenici na Gospodarskom zboru u Krapini

Autor: Krasnodor Mikša, 15. 9. 2015.

Učenici cvjećari i vrtlari sudjelovali su s prezentacijom vlastitih proizvoda na 23. zagorskom gospodarskom zboru koji se održavao u Krapini od 10. do 12. rujna 2015.

Učenici 3. e (cvjećari) i 2. c (vrtlari) predstavili su se na štandu sa svojim proizvodima na Gospodarskom zboru u petak, 11. rujna 2015., uz pratnju nastavnice Božice Slivnjak Kruhek.

Na štandu izložbenog karaktera prezentirali su povrće i voće, cvjetne aranžmane, primjere kreativne sadnje u posudama i sadnice ukrasnog bilja.

Dan ranije Gospodarski zbor posjetili su učenici građevinari, a u subotu učenici Medicinskog učilišta.

Zagorski gospodarski zbor je mjesto na kojem se predstavnicima institucija, tvrtki i obrta omogućuje povezivanje, promocija, razmjena iskustva, stjecanje novih znanja te održavanje i stvaranje novih poslovnih dogovora.