Esej iz Hrvatskog jezika na državnoj maturi

Autor: Krasnodor Mikša, 17. 6. 2015.

Obavijest za učenike koji su danas trebali pisati esej iz Hrvatskog jezika i za dežurne nastavnike.

Učenici kojima je danas odgođen esej iz Hrvatskog jezika pisat će isti sutra, 18. lipnja, s početkom u 10.00. Učenici moraju doći najmanje pola sata prije početka pisanja s osobnom iskaznicom i priborom koji je dopušten prema Ispitnom katalogu za Hrvatski jezik i Vodiču kroz ispite državne mature.

Drugi dio ispita iz Hrvatskog jezika (test) pisat će se u petak, 26. lipnja 2015., s početkom u 9.00.

Nastavnici koji su trebali danas dežurati na ispitima iz Hrvatskog jezika dužni su doći sutra. Sastanak s koordinatorima održat će se u 8.45. Nastavnici koji su trebali doći sutra na ispit iz Hrvatskog jezika (test) doći će 26. lipnja.

Krasnodor Mikša,

ispitni koordinator