I rukometašice prve u Županiji

Autor: Krasnodor Mikša, 2. 3. 2015.

Nakon školskih rukometaša, u četvrtak, 26. veljače, i rukometašice Školskog kluba Bedex Srednje škole Bedekovčina postale su županijske prvakinje.

Na županijskom natjecanju sudjelovale su četiri srednje škole: Srednja škola Pregrada, Srednja škola Krapina, Srednja škola Oroslavje i Srednja škola Bedekovčina.

Za ekipu škole igrale su Marija Srebak, Diana Keravica, Mateja Kormanić, Natalija Dukarič, Anita Andrec, Kristina Folnović, Ivana Kaplić, Marija Čmarec, Diana Franke i Karmela Krklec. Voditeljica rukometaša je prof. Koraljka Mia Milić.

Rukometašice su igrale po principu svatko sa svakim i pobijedile su u sva tri nastupa.

I rukometašice i rukometaši odlaze na poluzavršnicu 25. ožujka u Dugo Selo.

Čestitamo.!