Počele radionice projekta Zdravo!

Autor: Krasnodor Mikša, 20. 1. 2015.

U 2015. godini nastavlja se provedba edukativnih i kreativnih radionica, predavanja za roditelje i izbor likovnih priloga i priprema izložbe u sklopu projekta Zdravo!

Treću godinu za redom u našoj školi provodi se ovaj projekt kao program promocije bezalkoholnih navika među mladima. Provode ga volonteri - vršnjački edukatori iz starijih razreda medicinske struke, u prvim i drugim razredima kroz pedagoške i kreativne radionice.

Cilj projekta je cjeloviti program prevencije alkohola kod mladih i djelovati na stavove i izbor ponašanja koji će afirmirati zdravlje nasuprot ovisnosti.