Rođendan bedekovčanskog vrtića (Galerija)

Autor: Krasnodor Mikša, 6. 12. 2014.

3. prosinca 2014. u Dječjem vrtiću Bedekovčina proslavljen je njegov 2. rođendan kojem su prisustvovali i učenici 3. Ma razreda.

Vrtić je slavio rođendan obilježavajući i preseljenje mališana iz starih prostora preselili u novu, prostraniju i šareniju zgradu, a učenici 3. Ma razreda u znak pažnje poklonili su djelo i rad ruku naših učenika, proizvođača keramike.

Svojim veselim i raspjevanim glasovima, ali i pokojom suzom onih najmlađih, djeca su nam pokazala što sve mogu i umiju uz pomoć svojih teta u vrtiću.

Nakon priredbe i dalje u veselom tonu nastavilo se druženje s mališanima uz slatke okuse svježeg voća, ali i rođendanske torte.

Galerija.