Akcija volontera - prikupljanje potrepština

Autor: Krasnodor Mikša, 5. 12. 2014.

Dan uoči Međunarodnog dana volontera članovi našeg Volonterskog kluba predali su djevojkama Odgojnog doma Bedekovčina prikupljene higijenske potrepštine koje su rezultat zajedničke akcije 30-ak škola sudionica projekta E-medica.

Sve prikupljeno raspoređeno je u kutije za svaku djevojku pojedinačno, a višak koji nije stao u njihove kutije predan je posebno kao zaliha i rezerva. Ravnateljica Odgojnog doma i djevojke izrazile su veliku zahvalnost svim školama i učenicima koji su pridonijeli da ova akcija uspije i rekli da su to uistinu stvari koje im nužno trebaju i često nedostaju. Bilo im je drago da smo došli na tu ideju i sjetili se baš njih.

Tatjana Papst, pedagoginja