Natjecanje u krosu

Autor: Krasnodor Mikša, 1. 11. 2014.

30. listopada održano je u Krapinskim Toplicama natjecanju u krosu Krapinsko-zagorske županije na kojem su sudjelovale ekipe trkačica i trkača naše škole.

U kategoriji srednjih škola nastupilo je 60 učenika iz 8 zagorskih srednjih škola. Djevojke u kategoriji od 1. do 4. razreda srednje škole trčale su na 1600 metara, dok su mladići trčali na 2000 metara.

U ekipi djevojaka škole natjecale su se Mihaela Žukina, Lorena Plečko, Patricija Škreb i Dajana Gašparec. Djevojke su osvojile 4. mjesto, a prve su bile učenice SŠ Zabok.

U ekipi mladića natjecali su se Loren Jurina, Kristijan Starešina, Filip Jurina i Blaž Tuđa. Mladići su osvojili 3. mjesto u Županiji, a prvi su, također, bili učenici SŠ Zabok.

U prilogu možete detaljnije iščitati sve rezultate svih natjecatelja.

Priloženi dokumenti:
BILTEN_KROS.pdf (1.29 MB)