Dani zagorskih maturanata

Autor: Krasnodor Mikša, 9. 5. 2014.

Grad Zabok u suradnji s Udrugom Regenerator i ove godine organizira Dane zagorskih maturanata u gradu Zaboku, s programom koji predlaže Udruga.

Program Dana zagorskih maturanata održava se u prostorijama Regeneratora (zgrada kod ŠUDIGOZ-a) i to 14., 15. i 16. svibnja 2014. prema satnici i programu kako je predložila Udruga Regenerator.

Strogo se ZABRANJUJE bilo kakvo okupljanje i zadržavanje maturanata na svim javnim površinama, a osobito u Parku Milana Prpića te na Trgu K. Š. Đalskog u Zaboku. Svrha zabrane je sprečavanje uništavanja javno zelenih površina, klupa i košara za smeće te ostalih sadržaja po javnim površinama te dječjih sprava u parkovima. Ujedno se zabranjuje bacanje konfeta, brašna i sl. prilikom prolaza Gradom.

Za održavanje reda u gradu angažirana je zaštitarska služba (redari).

Svim maturantima želimo uspješan i veseo završetak srednjoškolskog obrazovanja, ali ne dozvoljavamo neodgovorno ponašanje i bilo kakvu štetu u gradu.

Danijel Tuđa, ing. građ.

Krapinsko-zagorska županija