Academy of Special Educational Needs u Hrvatskoj

Autor: Krasnodor Mikša, 20. 6. 2022.

Od 12. do 14. lipnja 2022. u Zagrebu je održan transnacionalni sastanak koordinatora u projektu.

Partneri su raspravljali o zadnjim koracima u izradi priručnika za nastavnike i još jednom analizirali već dovršene aktivnosti i materijale. Dogovoreno je što treba nadopuniti i koje su obveze i zadaci svakog od partnera. Diskutiralo se o tome koja iskustva viđena prilikom edukacija u partnerskim zemljama mogu biti primijenjena u naše odgojno-obrazovne ustanove. Svaki od partnera iznio je svoje prijedloge za unaprjeđenje rada s djecom s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama u svojim ustanovama.

Tatjana Papst