Predavanja iz Arhitektonskih konstrukcija

Autor: Krasnodor Mikša, 21. 4. 2022.

U našoj su školi u sklopu nastave iz predmeta Arhitektonske konstrukcije održana predavanja na temu Ravni krovovi.

Predavanja su bila namijenjena učenicima 3. i 4. razreda arhitektonskih i građevinskih tehničara.

Uvodno predavanje „Osnovni tipovi konstrukcija ravnih krovova“ održala je Anamarija Aleksić Matijević, dipl. ing. arh., a drugo predavanje, „Ozelenjavanje ravnih krovova“, prezentirala je i detaljno izložila Tanja Herr, dipl. ing. arh, predstavnica tvrtke „Fibran“ d.o.o.

Učenicima su predočeni maketa u mjerilu 1:1, uzorci materijala i razne vrste supstrata koji se primjenjuju u praksi, što je bilo zorno i zanimljivo.

Anamarija Aleksić Matijević, dipl. ing. arh.