Učenici naše škole na stručnoj praksi u Frankfurtu

Autor: Daniela Usmiani, 13. 3. 2022.

U okviru Erasmus+ projekta 'Work for Future"deset učenika škole; Mario Gregurić, Tomislav Fiolić, Teo Macan, Božidar-Teo Bručić, Marin Markuš, Jurica Posavec, Luka Jagarčec, Domagoj Hercigonja, Fran Petrović i Mihael Herceg otputovali su na obavljanje stručne prakse u Frankfurt u pratnji nastavnice Silvije Soldo. Stručni učitelji Daniel Borovčak i Ivan Tkalec provest će tjedan dana na Job shadowingu posjećujući stručne škole, radionice i gradilišta kako bi se upoznali s načinom provedbe praktične nastave za strukovna zanimanja u graditeljstvu. Ovo je prva mobilnost u okviru projekta u okviru kojeg je planirano 50 mobilnosti učenika i 4 mobilnosti nastavnika.