Učenici Srednje škole Bedekovčina na stručnoj praksi u Irskoj

Autor: Daniela Usmiani, 16. 1. 2020.

U sklopu Erasmus+ projekta pod nazivom "Future in our hands", deset učenika arhitektonskih i građevinskih tehničara otputovalo je 4. siječnja 2020. u Dublin kako bi obavilo trotjednu stručnu praksu tijekom koje će se educirati u radu u programu Revit, a kasnije primjenjivati program Revit kroz različite zadatke i projekte firmi u kojima obavljaju stručnu praksu.

11. siječnja 2020. pridružilo im se još desetoro učenika, pet medicinskih sestara opće njege i 5 fizioterapeutskih tehničara koji će svoje stručne kompetencije razvijati kroz obavljanje dvotjedne stručne prakse u domovima za njegu starijih osoba u Dublinu.

Objavljujemo poneke utiske učenika nakon odlaska u Irsku.

Intervjuirali smo i Nialla Coatesa, mentora arhitektonskim i građevinskim tehničarima tijekog prvog tjedna bravka u Irskoj i učenja Revita.