1. kolo u futsalu

Autor: Krasnodor Mikša, 2. 12. 2018.

Nogometaši školskog kluba Bedex prošli su kvalifikacijsku fazu, odigranu 29. studenog, i ušli u glavno natjecanje u futsalu na razini Županije.

Prvo kolo bilo je kvalifikacijsko i u njemu su, u skupini A, igrali učenici iz Zaboka (ŠUDIGO), Pregrade i Bedekovčine. U skupini C natjecali su se Zlatar, Gimnazija Zabok i SŠ Zabok. Skupina B (Krapina, Oroslavje i Konjščina) svoje će utakmice odigrati 7. prosinca.

U drugom i trećem kolu križaju se skupine.

Bedekovčanski nogometaši u prvom kolu ostvarili su jednu pobjedu i jedan poraz (na penale).

Skupina A

ŠUDIGO ZABOK - SŠ PREGRADA             0:7

SŠ BEDEKOVČINA - ŠUDIGO ZABOK       10:0

SŠ PREGRADA - SŠ BEDEKOVČINA           1:1     penali (3:1)

Skupina C

G. A.G.M. ZABOK -  SŠ ZLATAR    0:2

SŠ ZABOK -  G. A.G.M. ZABOK        1:0

SŠ ZLATAR - SŠ ZABOK                 0:3

Za Školski klub Bedex igraju Matej Hoić, Marko Vojaković, Martin Bobek, Alen Skozrit, Petar Benko, Kristijan Belanović, Jakov Videk, Benjamin Žarković, Patrik Pankasz i Karlo Junković. Trener je prof. Roman Balen.

Pobjednik županijskog natjecanja izravno će se plasirati na državno natjecanje.