Natječaj za upis u 1. razred šk. g. 2018./2019.

Autor: Krasnodor Mikša, 13. 6. 2018.

Donosimo Natječaj za upis učenika u 1. razred Srednje škole Bedekovčina i učenički dom u šk. g. 2018./2019.

Ove se godine u Srednju školu Bedekovčina upisuju:

1. u području graditeljstva:

• arhitektonski tehničar
  • građevinski tehničar
  • zidar
  • tesar
  • monter suhe gradnje
  • rukovatelj samohodnim građevinskim strojevima
  • mehaničar poljoprivrednih strojeva
  • pomoćni proizvođač keramike (dvogodišnji obrazovni program)
  • keramičar-oblagač
  • instalater grijanja i klimatizacije - jedinstveni model obrazovanja
  • soboslikar-ličilac - jedinstveni model obrazovanja
  • plinoinstalater - jedinstveni model obrazovanja.

2. u području zdravstva:

• medicinska sestra opće njege / medicinski tehničar opće njege
  • fizioterapeutski tehničar.

3. u području poljoprivrede:

• agrotehničar
  • poljoprivredni gospodarstvenik
  • cvjećar.

Tekst Natječaja možete preuzeti u dokumentu na dnu ove obavijesti.

Sve  obavijesti vezane uz upise u 1. razred (dokumentacija, važni predmeti za upise, zdravstvene kontraindikacije, praktična nastava, broj upisnih mjesta,...) možete pronaći u tekstu Natječaja, a pod poveznicom Upisi na vrhu stranice, na Facebook stranici Srednje škole Bedekovčina i Učeničkog doma, elektroničkom poštom, telefonom i u živo u samoj školi ili domu sve ostalo što bi vas moglo zanimati o Srednjoj školi Bedekovčina.

Kontakti

Srednja škola Bedekovčina - sskola-bedekovcina@kr.t-com.hr, 049/213-514, 049/213-994

Učenički dom Srednje škole Bedekovčina - 049/213-514, 049/213-994, ucenickidom.bedex@gmail.com

U dokumentu ''Natječaj za upis 2018./2019. - zanimanja'' možete pronaći sve uvjete (predmet od posebne važnosti, natjecanja, zdravstvene zahtjeve, potrebnu dokumentaciju) za svako od zanimanja koja se obrazuju u Srednjoj školi Bedekovčina.