Osposobljavanje u području građevine (Press Clipping)

Autor: Krasnodor Mikša, 1. 3. 2018.

U petak, 23. veljače, svečano su dodijeljena uvjerenja o osposobljenosti za rukovatelja rovokopačem-utovarivačem polaznicima obrazovnog programa za obrazovanje odraslih osoba.

Devetero je polaznika dva mjeseca pohađalo teorijsku i praktičnu nastavu stručnog osposobljavanja u području građevine, a rezultati su prezentirani na završnoj provjeri gradiva na kojoj su svi polaznici uspješno savladali zadani program.

Programa obrazovanja provodio je Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Krapina, s ciljem povećanja konkurentnosti na tržištu rada. Sva zanimanja iz područja građevine su izuzetno tražena, a provedeno obrazovanje je znak da su nezaposlene osobe spremne na prilagodbe i ustupke s ciljem pronalaska novog zaposlenja.

Izvor: Hrvatski zavod za zapošljavanje