Kraj prvog polugodišta

Autor: Krasnodor Mikša, 16. 12. 2016.

Prvo polugodište ove nastavne godine završva u petak, 23. prosinca 2016., izmijenjenim rasporedom, a drugo polugodište počinje...

Nastava u petak, zadnji dan polugodišta, odvijat će se samo u jutarnjoj smjeni po prilagođenom rasporedu o kojem ćete još biti obaviješteni.

Drugi razredi trogodišnjih zanimanja imat će taj dan praktičnu nastavu (poligon, poljoprivreda), dok treći razredi trogodišnjih programa koji po rasporedu petkom imaju praktičnu nastavu nemaju promjena.

Nastava u drugom polugodištu počinje u ponedjeljak, 16. siječnja 2017.

Čestiti Božić i uspješn(ij)u novu 2017. svim učenicima žele nastavnici i djelatnici Srednje škole Bedekovčina.