Posjet Dječjem vrtiću Bedekovčina (galerija)

Autor: Daniela Usmiani, 13. 12. 2016.

Članovi projektnog tima Erasmus+ projekta "Get on your bikes, Europe`s back in business!", Karlo Bosec, Tomislav Ban i Florian Škreblin, posjetili su Dječji vrtić Bedekovčina.

Za djecu su članovi tima pripremili bojanke, memori kartice s motivima na temu bicikla te božićne ukrase za dekoraciju prozora. Ispričali su im što sve radimo u okviru projekta i pokazali promotivni video škole kojim promoviramo biciklizam u našem mjestu u čijoj izradi su nam i oni pomogli kao sudionici pri snimanju.

Učenici su uručili ručno uređen biciklić od strane učenika naše škole (učenika Poljoprivrednog učilišta). Oni su obukli biciklić kukuruzovinom i bit će vrlo efektan detalj u uređenju vrtića. Biciklić je zahvala za svesrdnu pomoć vrtiću pri izvođenju projektnih aktivnosti.

Na kraju su veselo zapjevali uz gitaru.